MÝDLENKA NOVA BIANCO

Dvoudílná keramická mýdlenka obdélníková bílá

Skladem (1 ks)
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: Mýdla

Nova Bianco | obdélníková

Dvoudílná keramická mýdlenka obdélníková bílá

 HANDMADEHANDMADE100% VEGAN100% VEGANCRUELTY FREECRUELTY FREE

Mýdlenka dotažená k dokonalosti!

Mýdlenky Almara Soap Nova jsme navrhli ve spolupráci se zkušeným keramikářem. Naším cílem bylo vytvořit ideální mýdlenku, která by splňovala důležitá kritéria: odtekla by z ní veškerá přebytečná voda a mýdlo tak po použití mělo možnost oschnout.

Finální verzi mýdlenky tak předcházelo nespočet testů – než jsme našli design, pro který jsme se díky jeho jednoduchosti a nadčasovosti mohli nadchnout, ale hlavně než jsme doladili tu správnou funkčnost mýdlenky.

Souprava Almara Soap Nova sestává ze dvou částí:

Vlastní mýdlenka má speciální odtokové rýhy, které připomínají paprsky slunce. Ty svádějí vodu doprostřed do malého otvoru, odkud pak může volně odtékat pryč z mýdlenky

Mýdlo tak neleží v odkapané vodě, mýdlenka zaručuje, že po použití může mýdlo oschnout a nebude při příštím použití měkké a náchylné k nadměrnému  opotřebení.

Součástí soupravy je podšálek na odkapanou vodu – za nás je toto to ideální řešení, pokud mýdlenka nestojí třeba na hraně umyvadla, odkud by voda mohla volně odtékat.

Každá mýdlenka je unikátní originál

Mýdlenka je vyráběná ručně a s láskou. Každý kus je tak jedinečný originál, který se může drobně lišit ve tvaru, velikosti nebo povrchové úpravě.

Rozměry mýdlenky resp. podšálku: cca. 145 x 90 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu