LUXURY BALÍČEK KOMPLETNÍ PÉČE A STYLINGU URČENÝ PRO CHEMICKY OŠETŘENÉ VLASY

Šampon, maska, ochranné vyživující sérum, lak na vlasy / luxusní crossbody kabelka ZDARMA

Skladem
2 296 Kč 1 897,52 Kč bez DPH
Kategorie: VÁNOCE V DETAILU
prod van23 NEJ
Novinka Tip

LUXUSNÍ CROSSBODY KABELKA - ZDARMA JAKO DÁREK

Balíček, na míru vytvořený pro všechny typy vlasů zatížené barvením, odbarvováním, trvalou ondulací nebo permanentním narovnáváním obsahující tyto produkty: 

ŠAMPON PRO CHEMICKY OŠETŘENÉ VLASY

Šampon pro vlasy zatížené barvením, odbarvováním, trvalou ondulací nebo permanentním narovnáním. Regeneruje a vyživuje vlasy. Díky vysokému obsahu makadamového oleje jsou vlasy lesklé a měkké. Více informací o produktu, včetně jeho použití naleznete ZDE.

MASKA PRO CHEMICKY OŠETŘENÉ VLASY 

Vysoce vyživující a regenerační maska pro vlasy zatížené barvením, odbarvováním, trvalou ondulací nebo permanentním narovnáním. Proniká hluboko do struktury vlasů. Díky vysokému obsahu organického makadamového oleje jsou vlasy lesklé a měkké. Více informací o produktu, včetně jeho použití naleznete ZDE.

VYŽIVUJÍCÍ VLASOVÉ SÉRUM

Sérum s obsahem oleje z makadamových ořechů je vhodné pro matné, suché a roztřepené vlasy bez života. Usnadňuje rozčesávání, dodává vlasům hladkost, jemnost a lesk. Chrání před tepelnými zdroji. Více informací o produktu, včetně jeho použití naleznete ZDE.

 

LAK NA VLASY nebo PĚNOVO GELOVÉ TUŽIDLO

Profesionální lak na vlasy vhodný pro fixaci všech typů přírodních vlasů. Dodává vlasům objem a zajišťuje perfektní ovladatelnost účesu. Nezanechává vlasy mastné, nezatěžuje je a lze jej snadno vyčesat. Více informací o produktu, včetně jeho použití naleznete ZDE.

Pěnovo gelové tužidlo poskytující vlasům nejen fixaci, ale zároveň i ochranu při jejich úpravě fénem, difuzérem, kulmou a jinými zdroji tepla. Dodává vlasům tvar a texturu. Více informací o produktu, včetně jeho použití naleznete ZDE.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

naše jediná

Zpět do obchodu