BALÍČEK PŘÍRODNÍ VLASOVÉ PÉČE VHODNÝ PRO KAŽDODENNÍ MYTÍ - Galenica

Šampon, maska, modelační fluidum / elegantní psaníčko ZDARMA

Skladem
2 057 Kč 1 700 Kč bez DPH
Kategorie: GALENICA
prod van23 Galenica DAILY HAIR
Tip

ŠAMPON + MASKA + OIL GLAZE

ELEGANTNÍ PSANÍČKO - ZDARMA JAKO DÁREK

Balíček, na míru vytvořený pro každodenní mytí z řady GALENICA, obsahující tyto produkty: 

 

ŠAMPON PRO ČASTÉ MYTÍ - DAILY WASH

Přírodní formule složená z účinně čistících, povrchově aktivních složek na bázi cukru, šetrných k vlasům i pokožce hlavy. Receptura neobsahuje palmový olej. Vhodný pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky.

POUŽITÍ

Aplikujte na mokré vlasy, jemně vmasírujte a důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme dokončit ošetření pečující maskou z kolekce Galenica pro časté mytí DAILY POTION.

 

MASKA PRO ČASTÉ MYTÍ - DAILY POTION

Elixír péče složený z 98% z látek čistě přírodního původu. Jedná se o, zvláčňující kondicionér s pečujícími vlastnostmi obsahující přírodní látky, které jsou přirozenou alternativou k silikonům nebo ropným derivátům. Receptura neobsahuje palmový olej. Vhodná pro všechny typy vlasů i vlasové pokožky.

POUŽITÍ

 Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy, vmasírujte, nechte 3-5 minut působit, pročešte hřebenem a na závěr důkladně opláchněte.

 

OIL GLAZE

Modelační fluidum je vhodné pro jakýkoliv styl účesu. Vlnitým i rovným vlasům poskytuje podporu a pružnost bez zatížení.  Vlasy jsou po jeho použití krásně jemné a lesklé. Chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

POUŽITÍ

Aplikujte rovnoměrně do vlhkých, ručníkem vysušených vlasů a následně vyfoukejte pomocí fénu nebo nechte přirozeně uschnout; Přípravek můžete aplikovat také do suchých vlasů pro ochranu a zvýraznění lesku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

naše jediná

Zpět do obchodu