BALÍČEK PŘÍRODNÍ PÉČE PRO JEMNÉ VLASY BEZ OBJEMU - Galenica

Šampon, maska, pěnovo gelové tužidlo / elegantní psaníčko ZDARMA

Skladem
2 127 Kč 1 757,85 Kč bez DPH
Kategorie: GALENICA
prod van23 Galenica VOLUMIZING HAIR
Tip

ŠAMPON + MASKA PRO JEMNÉ VLASY BEZ OBJEMU + FOAM

ELEGANTNÍ PSANÍČKO - ZDARMA JAKO DÁREK

Balíček, na míru vytvořený pro jemné vlasy bez objemu a citlivou pokožku hlavy obsahující tyto produkty: 

 

ŠAMPON PRO JEMNÉ A ŘÍDKÉ VLASY - VOLUMIZING WASH

Přírodní formule složená z účinně čistících, povrchově aktivních složek na bázi cukru, šetrných k vlasům i pokožce hlavy.

Receptura neobsahuje palmový olej.

 

POUŽITÍ

Aplikujte na mokré vlasy, jemně vmasírujte a důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme dokončit ošetření pečující maskou z kolekce Galenica pro jemné a řídnoucí vlasy VOLUMIZING POTION.

 

  

MASKA PRO JEMNÉ A ŘÍDKÉ VLASY - VOLUMIZING POTION

Elixír péče složený z 99% z látek čistě přírodního původu. Jedná se o, zvláčňující kondicionér s pečujícími vlastnostmi obsahující přírodní látky, které jsou přirozenou alternativou k silikonům nebo ropným derivátům. Receptura neobsahuje palmový olej. 

POUŽITÍ

Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy, vmasírujte, nechte 3-5 minut působit, pročešte hřebenem a na závěr důkladně opláchněte.

 

FOAM

Krémová pěna poskytující vlasům nejen fixaci, ale zároveň i ochranu při jejich úpravě fénem, difuzérem, kulmou a jinými zdroji tepla. Dodává vlasům tvar a texturu.

POUŽITÍ

Před použitím protřepejte, obraťte dnem vzhůru a vymáčkněte potřebné množství přípravku do dlaně nebo na hřeben. Aplikujte do vlhkých, ručníkem vysušených vlasů a pokračujte v požadovaném stylingu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

naše jediná

Zpět do obchodu